Altın Horoz filmi Denizli’de çekilecek - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Altın Horoz filmi Denizli’de çekilecek

Altın Horoz filmi Denizli’de çekilecek

Denizli’de çekilecek olan “Altın Horoz” filminin tanıtım toplantısına katılan Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Nuri Alço’ya hayranlarıyla buluştu. Alço’nun etrafını saran kadın hayranları, fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarıştı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Temmuz 2014 Pazar, 12:35

Ramazan ÇETİN / DENİZLİ, (DHA)

Eylül ayında çekimine başlanacak Altın Horoz adlı sinema filminin yapımcılığını Aysel Arpacı, yönetmenliği de Ahmet Arpacı üstlendi. Filmin, Kütahya’dan yola çıkan 4 kişinin ‘deniz’ diye Denizli’ye gelip, burada efsane altın horozu aramalarını konu aldığı belirtildi.

Filminde Yeşilçam’ın ünlü isimleri Nuri Alço, Yılmaz Köksal, Halit Akçatepe, Salih Kalyon, Ayşen Guruda, Selda Alkor, Ahmet Arıman ile yeni nesilden Murat Arkın, Ersin Korkut, Fulya Zenginer ve Melih Ekener’in de aralarında bulunduğu oyuncuların rol almasının beklendiği belirtildi. Filmin tanıtımı için Denizli’de Marla Restoran’da düzenlenen yemeğe Nuri Alço da katıldı.

GAZOZ ESPRİLERİ
Denizli’de bulunmaktan mutlu olduğunu belirten Alço, filmin kentin tanıtımına katkı sağlayacağını söyledi. Daha sonra Vali Yardımcısı Ali Sözen, sanatçılara teşekkür plaketi verdi. Yemekte en çok ilgiyi Nuri Alço, çekti. Alço’nun etrafını saran kadın hayranları fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı. Fotoğraf çektirenler, Alço’ya sık sık gazoz esprileri yapınca, geceden kahkaha sesleri yükseldi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı