Cumhuriyet konserinde Ferhat Göçer sahne aldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Cumhuriyet konserinde Ferhat Göçer sahne aldı

Cumhuriyet konserinde Ferhat Göçer sahne aldı

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Denizlileri ünlü sanatçı Ferhat Göçer ile buluşturdu. On binlerin 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’na akın ettiği konserde Denizlililer cumhuriyet coşkusunu doyasıya yaşadı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Ekim 2017 Pazartesi, 10:04

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Ferhat Göçer konseri düzenledi. 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda düzenlenen konser alanını saatler öncesinden dolduran Denizlililer konsere yoğun ilgi gösterdi.

Havanın soğuk olmasına rağmen on binlerin akın ettiği konserde sahne alan Ferhat Göçer birbirinden güzel şarkılarını Denizlililer için söyledi. Soğuk havaya rağmen meydanı dolduran kalabalığı görünce şaşıran ünlü sanatçı Göçer, hava soğuk ve yağmurlu olduğu için konserde çok fazla kalabalık beklemediğini belirterek, kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Sevilen şarkılarını seslendiren Ferhat Göçer daha sonra Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı sahneye davet etti. Denizli halkının Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan Başkan Zolan, cumhuriyet coşkusunun hep birlikte yaşandığı meydanın muhteşem göründüğünü söyledi.

“CUMHURİYETİMİZ İLELEBET PAYİDAR KALACAK”
Başkan Zolan, “Her zaman olduğu gibi yine bu meydanları doldurdunuz, bizlerle beraber oldunuz. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Cumhuriyetimiz 94 yıl önce kuruldu. İnşallah ilelebet payidar kalacak. Bayramımız kutlu olsun. Hep beraber el ele omuz omuza daha ileriye Allah’ım bizleri kavuştursun. Cumhuriyetin kuruluşunda, bu vatan için, bu bayrak için, bu ezanlar için canını kanını bu topraklara veren tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmetle anıyoruz” dedi.

“BAYRAĞIMIZI İNDİRTMEYECEĞİZ, VATANIMIZI BÖLDÜRMEYECEĞİZ”
Denizli’nin her zaman bayrağının ve vatanının yanında dimdik durduğunu vurgulayan Başkan Zolan, şöyle konuştu: “15 Mayıs 1919’da Bayramyeri’nde Kurtuluş Savaşı’nda meşaleyi yakan ilk il Denizli, 15 Temmuz’da da bu meydanları doldurarak yine iradesine sahip çıkmıştır. Denizli milletiyle ülkesiyle bir ve beraberdir. Ben bundan dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu akşamı güzelleştiren Sayın Ferhat Bey’e de çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu bayrağımızı indirtmeyeceğiz. Vatanımızı böldürmeyeceğiz. Daha ileriye daha güzele, Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkıncaya kadar çalışmaya devam. Güzelleştirmeye devam.”

Konuşmanın ardından konser kaldığı yerden devam etti. On binlerin hınca hınç doldurduğu meydanda Denizlililer cumhuriyet coşkusunu hep birlikte yaşadı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı