PAÜ’de büyüleyen konser - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

PAÜ’de büyüleyen konser

PAÜ’de büyüleyen konser

Pamukkale Üniversitesi ve M. Akif Ersoy Üniversitesi Türk Halk Müziği Topluluğu’nun birlikte düzenlediği konser dinleyicilerden tam not aldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 31 Mart 2018 Cumartesi, 14:08

M. Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Müzik Eğitimi Bölümü Öğretim Görevlisi Gökhan Çağırgan’ın hazırladığı ve PAÜ Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Müzik Eğitimi Bölümü Öğretim Görevlisi Zühal Feray Şenkibar’ın şefliğini üstlendiği ‘THM Toplulukları Konseri’ konseri, PAÜ Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Efe Akbulut başta olmak üzere, akademisyenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti.

Türk Halk Müziği Toplulukları Korosu Konseri, Denizli, Kütahya, Yozgat, Giresun, Hatay, Tekirdağ, Konya, Burdur gibi Türkiye’nin farklı yörelerine ait Türk Halk Müziği eserlerinden oluşan zengin repertuarı ile dinleyenlere doyumsuz bir gece yaşattı.

Konserin sonunda, PAÜ Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Efe Akbulut, Öğr. Gör. Zühal Feray Şenkibar ve Öğr. Gör. Gökhan Çağırgan’a ve tüm koro üyelerine sundukları müzik ziyafetinden dolayı çiçek takdim etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı