Grup Anadolu’dan Barış Manço esintisi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Grup Anadolu’dan Barış Manço esintisi

Grup Anadolu’dan Barış Manço esintisi

Grup Anadolu ünlü sanatçı Barış Manço’nun şarkıları seslendirdiği unutulmaz bir konser verdi. Konsere, Manço’nun şarkılarını dinlemek isteyen binlerce kişi katıldı.

/ DENİZLİHABER / 3 Ağustos 2012 Cuma, 10:15

İncilipınar’daki Ramazan etkinlikleri kapsamındaki konserde Grup Anadolu sahne aldı. Grup, ünlü sanatçı Barış Manço’nun şarkılarıyla dinleyenlere müzik ziyafeti sundu. Manço’nun şarkılarını dinlemeye gelenlerin konsere yoğun ilgi gösterdi. Konser alanı tamamen dolarken binlerce kişi de parkın çeşitli yerlerinden şarkıları dinledi.

Grup Anadolu solisti Mehmet Bacaklı’nın sahneye çıkmasının ardından parkta büyük bir coşku yaşandı. Bacaklı, Manço’nun birbirinden güzel şarkılarını Mançoseverler için söyledi. Özellikle Manço’nun sanatçı Nazan Şoray için yazdığı ‘Hal Hal’ şarkısı, tüm izleyenler tarafından hep bir ağızdan söylenerek büyük beğeni aldı. Mançoseverler, kimi zaman şarkılara eşlik etti, kimi zaman da alkış tutarak konseri izledi. Yaklaşık 2 saat süren konserde, izleyenler hem unutulmaz bir konser yaşadı hem de Manço’ya olan özlemlerini giderdi.

2 Ocak 1943’de İstanbul’da hayata gözlerini açan ve dünyanın dört bir köşesinde verdiği konserlerle hayranlarını büyüleyen ünlü sanatçı Manço, evli ve 2 çocuk babasıydı . Çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen Manço, 31 Ocak 1999’da evinde geçirdiği kalp krizi sonucu aramızdan ayrılmıştı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı