REKLAMI GEÇ

Forum Çamlık ışıl ışıl

Forum Çamlık ışıl ışıl

Forum Çamlık 2010 yılını ışıl ışıl karşılamaya hazırlanıyor. Yılbaşı dekorasyonunda geleneksel yılbaşı süsleri kullanılan Forum Çamlık’ta konukları Noel Baba karşılıyor.

/ DENİZLİHABER / 23 Aralık 2009 Çarşamba, 18:31

Forum Çamlık Alışveriş Merkezi’nin zemin katında, ziyaretçileri 1.80 metre yüksekliğinde Noel Baba heykeli karşılıyor. Her bir mağazanın dekor amaçlı paketlerini taşıyan Noel Baba’ya çocuklar, ilgi gösteriyor. Pamukkale Meydanı’ndaki yeşil bitki kulesi ise ışıklı yıldızlarıyla ve kayan led ışıklarıyla kar yağdığı izlenimini veriyor. Forum Çamlık’ın trabzanları beyaz led ışıklarla süslenirken galeri boşlukları beyaz ve gümüş renkli dev yıldızlarla dekore edildi.
Forum Çamlık’ta yılbaşı alışverişi Forum Bonus Card ile % 25 indirimli
Türkiye’nin zincir alışveriş merkezine özel ilk ve tek kredi kartı Forum Bonus Card, 1-31 Aralık tarihleri arasında 100 TL ve üzeri alışverişlerde ekstra yüzde 25 indirim ve +3 taksit imkanı sunuyor.
Multi Turkmall ve Garanti Bankası işbirliği ile hayata geçirilen, zincir alışveriş ve yaşam merkezlerine özel ilk ve tek kredi kartı; Forum Bonus Card, kart sahiplerine 100 TL ve üzeri alışverişlerde ekstra yüzde 25 indirim ve +3 taksit imkanı sunuyor.
1-31 Aralık 2009 tarihleri arasında geçerli olan kampanya; Forum Bornova (İzmir), Forum Mersin (Mersin), Forum Çamlık (Denizli), Forum Trabzon (Trabzon), Forum Aydın (Aydın), Forum Ankara Outlet (Ankara), Forum İstanbul (İstanbul) ve Forum Kapadokya’daki (Nevşehir) Bonus üyesi işyerlerinden yapılacak alışverişlerde geçerli olacak. Kampanyadan faydalanmak isteyenler Forum yazıp 3340’a göndererek Forum Bonus Card’a kolayca başvuru yapabiliyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı