Aşık kalfanın çılgın şovu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Aşık kalfanın çılgın şovu

Aşık kalfanın çılgın şovu

Denizli’de 22 yaşındaki berber kalfası, kız arkadaşına sevgisini ve bağlılığını göstermek için, sakalının çenesindeki bölümünü kalp şeklinde kestirip içine de sevdiğinin isminin baş harfi olan ‘E’ harfini kazıttı.

/ DENİZLİHABER / 11 Aralık 2007 Salı, 01:00

Fevzi Erkek Kuaförü’nde 1,5 yıldır kalfa olarak çalışan 22 yaşındaki Bayram Karaçobanım, “Kız arkadaşım Esin, ile 2002 yılında 7 Nisan günü arkadaşlarım vasıtasıyla tanıştım. O gün yıldırım aşkıyla birbirimize tutulduk. Esin’i çok seviyorum.          İşlerimden fırsat bulursam, Esin’in yanına gidiyorum. Ona olan aşkımı bağlılığımı göstermek istedim. En sonunda isminin baş harfini yüzüme kazıtmaya karar verdim. Ustam ve Fevzi Erkek Kuaförü’nün sahibi Fevzi Baş, beni tıraş etti, çenemde bıraktığı sakalımı kalp şeklinde keserek içini boşalttı, sonra da kalbin içine ‘E’ harfini yazdı. Bu işlem yaklaşık 1 saat sürdü. Çok ta güzel oldu. Bir hafta çenemdeki kalp ve içindeki ‘E’ harfiyle gezeceğim. Aşkımızı herkes görsün bilsin” dedi.

Daha öncede ‘Kuşçu’ yazdım

Müşterilerinden sık sık isimli tıraş yapma isteği geldiğini anlatan Fevzi Erkek Kuaförü’nün sahibi Fevzi Baş, “Müşterilerimden gelen istekleri elimden geldiği kadar yapmaya çalışıyorum. Kalfam Bayram, sevdiği kız arkadaşının ismini yüzüne yazdırmak istedi. El becerisi gerektiren zor bir tıraştı. Yaklaşık 1 saatte tıraşı yapıp çenesine sakaldan yaptığım kalbin içine ‘E’ harfini yazdım. Bayram gibi daha öncede televizyonlarda yayınlanan ‘Deli Yürek’ dizisinin hayranı bir müşterim, dizide oynayan ‘Kuşçu’ karakterini çok beğeniyormuş. Ensesini kazımamı ve saç kıllarından ‘Kuşçu’ yazmamı istedi. Tıraş aletleri, ustura ve makas kullanarak ‘Kuşçu’yu da yazmıştım. Artık müşterilerimiz farklı saç modellerini ve değişik saç kesimlerini istiyor. Onlara iyi hizmet verebilmek için bizde sürekli el becerimizi ve ustalığımızı geliştiriyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı