REKLAMI GEÇ

Var mısın Denizli?

Var mısın Denizli?

DENİZLİHABER’in 10 Kasım’da on bin kişiyi O’nun huzurunda buluşturmayı hedeflediği kampanyasına gelen destekler artıyor. Sitemiz öncülüğünde başlayan kampanya, şu an gelinen noktada birçok basın yayın ve sivil toplum kuruluşunun da desteklediği büyük bir etkinlik haline geldi.

/ DENİZLİHABER / 3 Kasım 2008 Pazartesi, 01:00

DENİZLİHABER’in ‘On Kasım’da On Bin Kişi O’na Koşalım’ kampanyasının 19. gününde kampanyaya destek vereceklerini açıklayan Türkiye Tekstil, Örme ve Giyim Sanayi İşçileri Sendikası Denizli Şube Başkanı Recep Oktay, Yaşam Koçu Uğur Timurçin ve Denizli Dershaneciler Birliği Başkanı Mehmet Hayıt, 10 Kasım’da düzenlenecek olan etkinliğin toplumsal bir farkındalık yaratmak adına son derece verimli olacağını söyledi.

‘Sonuna kadar varız’

DENİZLİHABER’in ‘On Kasım’da On Bin Kişi O’na Koşalım’ kampanyasına sonuna kadar destek ereceğini söyleyen Türkiye Tekstil, Örme ve Giyim Sanayi İşçileri Sendikası Denizli Şube Başkanı Recep Oktay, tüm üyeleriyle birlikte 10 Kasım sabahı Valilik binasının önünde olmaya çalışacaklarını bildirdi. Oktay, sözlerini şöyle sürdürdü: “Cumhuriyetin kazanımlarının tehlikede olduğunu düşündüğüm şu günlerde Ata’nın bize bıraktığı bu memlekette, gerçekten zor zamanlar yaşıyoruz. O’nun ölüm yıldönümünde binlerce insanın O’nun için bir araya gelmesi son derece anlamlıdır. Denizli halkı, içinde bulunduğumuz bu kaosta, O’na olan sevgisini ve saygısını gösterecek ve tüm ülkeyi O’nun çizdiği yoldan yürümeye davet edecektir.”

‘O’na olan ihtiyacımız her geçen gün artıyor’

DENİZLİHABER’in binlerce Denizliliyi bir araya getirmeyi planladığı ‘On Kasım’da On Bin Kişi O’na Koşalım’ kampanyasına destek vermenin tüm vatandaşlar için bir vatan borcu olduğunu söyleyen Yaşam Koçu Uğur Timurçin, kendisinin de DENİZLİHABER’in bu girişimine katkıda bulunacağını dile getirdi. Timurçin, sözlerini şöyle sürdürdü: “Her yıl On Kasım geldiğinde, Önderimiz Ulu Atatürk’e ihtiyacımız bir kat daha artıyor. Atatürk’le ilgili anma törenlerini daha anlamlı hale getirmek, Atatürk’ü daha iyi anlamak ve onun yolunda daha iyi ilerlediğimizi herkese göstermek, biz Türk gençliğinin birinci görevidir. Bu On Kasım da Atamıza olan ihtiyacımızın en üst düzeye çıktığı noktada, tek bir yürek olmak ve büyük sevgimizi ona sunmak amacıyla DENİZLİHABER’in öncülüğünde organize edilen kampanya çerçevesinde 10 Kasım’da Valilik önünde Denizlililerle buluşmayı diliyorum.”

‘Önemli bir adım’

Böylesine bir sosyal duyarlılık karşısında tepkisiz kalmayacaklarını dile getiren Denizli Dershaneciler Birliği Başkanı Mehmet Hayıt, Denizli Dershaneciler Birliği olarak DENİZLİHABER’in bu girişimine destek vereceklerini dile getirdi. Bir farkındalık yaratmak adına böyle bir kampanyanın büyük bir önem taşıdığını dile getiren Hayıt, “Eğitim kurumları olarak bizim düşüncelerimiz zaten hep açıktı. Bu tür kutlamaların her zaman farklı bir biçimde yapılması gerektiğini savunuyoruz. Kampanyayı yürekten desteklemeye her zaman hazırız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı