GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ

6 Haziran 2018 Çarşamba

Tarih sayfalarındaki geçmiş zaman fotoğrafları ile maceramızı sürdürüyoruz. Bu hafta da yine birbirinden özel fotoğraf kareleriyle birlikteyiz.


ÖZEL GÜNLERİNDE FİDAN DİKTİLER
Dr. Cumhur Güner’in mutlu günü. Yaşamını Melek Güner ile birleştiren Dr. Cumhur Güner, yeşil ve doğaya tutkusun bu özel gününde de devam ettirdi, en özel anını fidan dikerek daha da özel kıldı. Güner Çiftini fidanı toprakla buluştururken aileleri ve dostları da yalnız bırakmadı.


ESNAF SİTESİ’NİN TEMELİ ATILIYOR
1985 yılında Esnaf Sitesi’nin temelinin atıldığı zaman. Şimdi bir yaşam merkezi haline gelen Esnaf Sitesi’nin temelinin atıldığı dönemde Sadık Güngör ve Mesut Aygören arkadaşlarıyla birlikte objektiflere böyle poz verdi.


YATAĞAN’DA BIÇAKÇILIK SERGİSİ
1982 yılında Yatağan’da açılan bıçak sergisi. Ekonomisi şimdi de büyük ölçüde bıçakçılığa bağlı olan Yatağan’daki törene Vali Sami Sönmez, Tugay Komutanı İlhan Özcan, Belediye Başkanı Ahmet Acar, Eğitim Enstitüsü Müdürü Ertuğrul Yaylalı, gazeteciler Sedat Acar ve Mithat Yalçınkaya ve protokol üyeleri katıldı.


ÖZAL’IN DENİZLİ ZİYARETİ
Türkiye’nin bir dönemine damgasını vuran, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı yapan Turgut Özal, sık sık Denizli’yi ziyaret ederdi. Özal, bu ziyaretlerinden birinde Huzurevi’ne gitmeyi de ihmal etmedi. Özal’a ziyaretinde çocuk yuvası, huzurevi ve yetiştirme yurdu müdürleri eşlik etti.


BU GENÇLERİ TANIDINIZ MI?
Bayram Ali Işıklı, Dr. Haluk Varlıker, Dr. Koray Özdemir, Fikret Kocaman ve Raşit Karakurt, ODTÜ Yurdu’nda birlikteler. Eğitimlerinin en önemli dönemlerini birlikte geçiren 4 arkadaş ve misafirleri, o günün yurt koşullarını da ortaya koyan bu fotoğrafı çektirdiler.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı