GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ DR. MELİH SÖZMEN’İN ARDINDAN - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ DR. MELİH SÖZMEN’İN ARDINDAN

3 Şubat 2021 Çarşamba

Denizli’nin sevilen isimlerinden biriydi Dr. Melih Sözmen. Özel muayenesinde hizmet veren çocuk hastalıkları uzmanı Dr. Melih Sözmen 1 Şubat’ta hayatını kaybetti.

Mide rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede bir süre tedavi gören ancak kurtarılamayan Melih Sözmen, sevenlerini ve TIP camiasını yasa boğdu.

Dr. Melih Sözmen’e Allah’tan rahmet diliyor, bu hafta köşemizi çocukların doktor amcasına ayırıyoruz.


AİLE FOTOĞRAFI
Doktor Melih Sözmen, ailesi ile birlikte. Melih Sözmen ile birlikte torunu Kaya Sözmen, gelini Şule Çağlayan Sözmen ile oğulları Melih Kaan Sözmen, Melih Tunç Sözmen ve Melih Can Sözmen birlikte.


DOKTOR VE OĞLUNUN ŞIKLIK YARIŞI
Dr. Melih Sözmen ile oğlu Melih Kaan Sözmen adeta şıklık yarışında.


OĞULLARLA KÜÇÜK BİR KAÇAMAK
Dr. Melih Sözmen, yoğun iş temposuna rağmen çocuklarıyla sık sık bir araya gelirdi. Dr. Melih Sözmen ile oğulları Kaan ve Tunç Sözmen birlikte yemekte.


İKİ DOST BİR ARADA
Dr. Melih Sözmen ile 13 Ağustos 2019’da kaybettiğimiz Dr. Murat Arslan çok iyi dosttular. Her iki doktoru da rahmetle anıyoruz.


ŞİMDİ DELİKANLI OLDULAR
Dr. Melih Sözmen’in çocukları Kaan ve Tunç henüz çok küçükler. Yıllar önce çekilen fotoğraftaki iki küçük çocuk şimdi delikanlı oldu.

 

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı