REKLAMI GEÇ

76 kişilik Ak Parti Denizli Teşkilatı heyeti Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya geldi

76 kişilik Ak Parti Denizli Teşkilatı heyeti Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya geldi

AK Parti Denizli teşkilatında yerel seçimler öncesi trafik yoğunlaştı. 76 kişilik AK Parti Denizli heyetinin yer aldığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ziyaretini değerlendiren İl Başkanı Yücel Güngör, “Denizli’de 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde yapılacak çalışmaların rotası çizildi” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Aralık 2023 Perşembe, 14:01

AK Parti Denizli teşkilatı 76 kişilik heyet ile AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile temayül yoklaması için bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerel seçim öncesi 76 kişiden oluşan Denizli heyetiyle birebir görüşerek toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, Denizli’de 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde yapılacak çalışmaların rotası çizildi.

Parti ve Denizli için büyük önem taşıyan toplantıya ilişkin değerlendirmeler yapan AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, “AK Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında, Genel Başkan Vekillerimiz Efkan Ala ve Mustafa Elitaş, Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir, Yerel Yönetimler Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz, Seçim İşleri Başkanımız Ali İhsan Yavuz, Ekonomi İşleri Başkanımız Nihat Zeybekci, Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyüp Kadir İnan ve Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir’in de katıldığı, AK Parti Denizli üç kademe il ve ilçe başkanlarımız, milletvekillerimiz, MKYK üyelerimiz, büyükşehir belediye başkanımız ve ilçe belediye başkanlarımızın katıldığı yerel seçimler öncesi istişare toplantısını gerçekleştirdik. Hedef Cumhur ittifakımızla birlikte 20 de 20… Durmak yok yola devam” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı