REKLAMI GEÇ

AK Parti İl Başkanı Güngör, tekstil fuarını ziyaret etti

AK Parti İl Başkanı Güngör, tekstil fuarını ziyaret etti

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, EGS Park Fuar Alanı’nda düzenlenen 3. PİKTECH 2022 İplik, Kumaş, Tekstil Aksesuarları ve Tekstil Teknolojileri Fuarı’na katıldı. Güngör, fuarda yer alan firmaları ziyaret etti, başarılar diledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Kasım 2022 Cumartesi, 15:20

Fuarı ziyaret eden il başkanı Güngör, tekstil söktürendeki tüm yeniliklerin fuarda tanıtılmaya başlandığını belirterek, “Sektör temsilcilerinin buluşma noktası olan 3. PİKTECH 2022 İplik, Kumaş, Tekstil Aksesuarları ve Tekstil Teknolojileri Fuarı’nda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

3. PİKTECH 2022 İplik, Kumaş, Tekstil Aksesuarları ve Tekstil Teknolojileri Fuarı’ndaki sektör temsilcilerini ziyaret eden Başkan Güngör, “Firmalar fuar süresi boyunca stantlarında bilgilendirme ve tanıtımlar yapmaya devam edecek. Fuar 13 Kasım’a kadar açık kalacak. Tekstil ile ilgilenen herkesin bu fuara katılması gerekiyor. Denizli’nin ülkemizin tekstil ihracatında önemli bir payı olduğunu biliyoruz. Tekstilin başkenti olan Denizli’miz her şeyin en güzelini hak ediyor. Fuarın açılması Denizli için oldukça önemli. Denizli olarak bizler de 3. PİKTECH 2022 İplik, Kumaş, Tekstil Aksesuarları ve Tekstil Teknolojileri Fuarı’na ev sahipliği yaptığımız için çok mutluyuz. Ülkemizin her köşesinden fuara katılım sağlamak için gelen misafirlerimize teşekkürlerimi iletiyorum. Fuarda tekstil makinelerinden aksesuar ürünlerine, iplikten, iğne çeşitlerine, kumaş çeşitleri, düğme çeşitleri, lastikler, tekstil sektörüyle ilgili farklı ürünler de yer alıyor. 3. PİKTECH 2022 İplik, Kumaş, Tekstil Aksesuarları ve Tekstil Teknolojileri Fuarı’nın hem kentimiz hem ülkemiz hem de sektörümüz için oldukça önemli ve verimli olduğunu düşünüyorum. Fuardaki tüm sektör temsilcilerine başarılar diliyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı