REKLAMI GEÇ

AK Parti İl Başkanı Güngör’den DESİAD’a ziyaret

AK Parti İl Başkanı Güngör’den DESİAD’a ziyaret

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, seçim çalışmaları kapsamında DESİAD yönetimini ziyaret etti. Sıcak bir atmosferde karşılanan ve ağırlanan Güngör, “Ortak paydamız Denizli” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Aralık 2023 Çarşamba, 14:20

31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlere ilişkin çalışmalarını sürdüren AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, saha çalışmalarına ağırlık veriyor.

İlçe teşkilatlarının yanı sıra STK’lar ile de bir araya gelmeyi sürdüren Güngör, Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği’ni (DESİAD) ziyaret ederek, Başkan Nuri Turgut ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Sıcak bir ortamda gerçekleştirilen ziyarete ilişkin değerlendirmeler yapan Güngör, “Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği’ni (DESİAD) ziyaret ederek verimli istişarelerde bulunduk. DESİAD Başkanımız Nuri Turgut ve yönetimine nazik misafirperverliği için çok teşekkür ediyoruz. Denizlimiz ortak paydamız. Denizlimizin daha da gelişmesi için el birliği ile güzel şehrimize hizmetkar olmaya devam edeceğiz” dedi.

DESİAD Başkanı Nuri Turgut da, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti, çalışmalarında başarılar diledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı