Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör, “Durmadan, Yorulmadan, çalışmaya devam” - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör, “Durmadan, Yorulmadan, çalışmaya devam”

Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör, “Durmadan, Yorulmadan, çalışmaya devam”

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, 2021’in son günlerinde Büyükşehir ve ilçe belediye başkanları ve ilçe başkanlarıyla bir araya geldi. Yapılan çalışmaların ve hedeflerin masaya yatırıldığı toplantıda konuşan Güngör, “Durmadan, Yorulmadan, çalışmaya devam. Hedef 2023” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Aralık 2021 Perşembe, 11:47

Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe başkanları ve ilce belediye başkanlarının tam kadro katıldı.

Denizli’de bugüne kadar yapılan teşkilat ve yerel yönetimdeki çalışmalar değerlendirildi, yeni yapılacak yatırımlar ele alındı.

Toplantı ile ilgili olarak açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, “Ege bölgesinde Tek AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’a Denizlimize yaptığı sayısız hizmet ve yatırımlar için çok teşekkür ediyorum. Birlik, beraberlik ve kardeşlikle 2023 yolunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. İlçe  başkanlarımız ve ilçe belediye başkanlarımızla birlikte, 2022 yılında da aynı azim ve kararlılıkla, durmadan, yorulmadan, milletimiz için koşmaya devam edeceğiz. Hedef 2023” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı