AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör: Kimse Türk mahkemelerine talimat veremez - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör: Kimse Türk mahkemelerine talimat veremez

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör: Kimse Türk mahkemelerine talimat veremez

AK Parti il Başkanı Yücel Güngör, 10 büyükelçinin Osman Kavala’nın serbest bırakılmasına ilişkin yaptığı açıklamaya tepki gösterdi, “Türkiye bir hukuk devletidir, herkes bu ülkenin Hukukuna ve mahkemelerinin vereceği kararlara uymak zorundadır” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 25 Ekim 2021 Pazartesi, 15:45

Osman Kavala’nın serbest bırakılmasına ilişkin bazı büyükelçilerden çağrı gelmesinin yankıları sürüyor. Tartışmalara, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör de katıldı.

Yazılı bir açıklama yapan Güngör, “Türk demokrasisine darbe girişiminde bulunan FETÖ elebaşının ülkemize iadesi konusunda hukuki süreçleri bahane gösteren bir ülkenin, Türkiye’de devam eden bir hukuki sürece müdahale etme gayreti ilkesiz ve tutarsız bir yaklaşımdır. Türkiye bir hukuk devletidir. Hiçbir devlet veya hiç kimse Türk mahkemelerine yargı süreçleri hakkında emir veremez” dedi.

Yorumlar

Lutfi Akyol   -  Bağlantı 26 Ekim 2021, 14:26

Agzina saglik baskan kimse bu memlekete ayar veremez bundan sonrada veremeyecek…

BİLAL KIRKPINAR   -  Bağlantı 26 Ekim 2021, 09:16

ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR DİYORSUNUZ YANİ

osman ergül   -  Bağlantı 26 Ekim 2021, 08:46

sayın başkan ! ekonomi yi konuşsak . mesela almanyada 100 bin tl lik mercedes ötv li türkiyede 400 bin tl ye zor alındığını mesela euro 11.5 olmuş ha ha ha

Yilmaz kaplan   -  Bağlantı 25 Ekim 2021, 16:35

Eminmisin.?

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı