AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Başer’den açılış tepkisi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Başer’den açılış tepkisi

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Başer’den açılış tepkisi

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Merkezefendi Belediyesi’nin CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na açılışını yaptıracağı parka ilişkin eleştirilerde bulundu. Başer, “7 yıl önce yapılan ve hizmet veren parkı sanki kendileri yapmış gibi açıyorlar” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Eylül 2019 Pazartesi, 13:44

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Merkezefendi Belediyesi’nin açılışına anlam veremediklerini belilrterek, “Denizli Büyükşehir Belediyemizin milletimizin hizmetine sunduğu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Başbakan iken 8 Haziran 2012’deki Denizli ziyaretinde açılışını gerçekleştirdiği bu parkı, sanki şimdi kendileri tarafından yapılmış gibi gösteren ve halkımızı açılışa davet eden CHP’li Merkezefendi Belediye Başkanını gerçekçi olmaya ve seçim zamanı kendisinin milletimize söz vererek yapacağını söylediği projelerin tümünü yapmaya davet ediyorum” dedi.

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanlığı olarak parka CHP Denizli Milletvekili Merhum Kazım Arslan’ın isminin verilmesine asla karşı olmadıklarını anlatan Başer, “Nitekim parka ismin verilmesi konusunda AK Parti grubu olarak belediye meclisinde evet oyu kullandık. Hatta keşke yapmış oldukları vizyoner ve büyük bir projeye Sayın Kazım Arslan’ın ismini verselerdi. Bizim karşı olduğumuz var olan, AK Parti’nin önceden yapmış olduğu ve açılışını gerçekleştirmiş olduğu bir parka, sanki şimdi kendileri yapmış gibi davranmaları ve CHP Genel Başkanlarını çağırarak yine açılış yapacak olmalarıdır. Bu hemşerilerimize de oldukça gülünç gelmektedir” dedi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Doğan’a seslenen Ekrem Başer, “Kendi özgün projelerinizi yapın, vizyon ortaya koyun. Taş üstüne taş koymadan AK Parti’nin projeleri üzerinden 5 seneyi geçireceğinizin sinyallerini veriyorsunuz. AK Parti belediyemizin vatandaşlarımıza kazandırdığı projeler üzerinden giderek ne kısa vadede ne de uzun vadede hiçbir zaman, hiçbir başarı elde edemezsiniz. Aziz milletimiz de sizin bu yaptığınıza her zaman olduğu gibi yine gülüyor ve yine gülecektir. Açılışını yapmayı düşündüğünüz bu park, zaten AK Parti belediyemiz tarafından yapılmış olan ve mevcut durumda var olan birçok projeden sadece biridir. AK Parti Merkezefendi Belediyesi döneminde milletin hizmetine sunduğumuz Merkezefendi Kültür Merkezi, Merkez Kütüphanemiz, Ornaz Vadimiz, Bereketler Kongre Merkezimiz, Seçukbey Spor Kompleksimiz ve Büyükşehir belediyemiz kanalıyla Merkezefendi’ye yapılan nice Büyük projelerimiz gibi, bu park da üzerinde düşünülerek daha önce hayata geçirilmiş ve açılışı da daha önceden yapılmış projemizden biridir. Ama bakıyoruz ki sizin proje anlayışınız, sizin hizmet anlayışınız ve sizin açılış anlayışınız, hali hazırda yapılmış olan proje üstünden sadece bir şeyler yapıyor gibi göstermektir. Ancak milletimizi bu şekilde kandırmanıza asla ve asla imkan ve ihtimal yoktur” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı