Teke: "Gönülleri kazanmaya geliyoruz" - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Teke: “Gönülleri kazanmaya geliyoruz”

Teke: “Gönülleri kazanmaya geliyoruz”

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Teke, klasik belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra Pamukkale’de yaşayan 350 bin vatandaşın gönlünü kazanacak sosyal projelere imza atacaklarını belirterek, “Gönül belediyeciliği vizyonuyla hareket edeceğiz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Kasım 2018 Perşembe, 13:53

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Teke, Denizli’nin en büyük ilçesi Pamukkale’de vatandaşların güler yüzlü, mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için klasik belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra sosyal projelerle gönüllere dokunacaklarını söyledi.

“Hep birlikte yeni hedeflere” sloganıyla ilçe sınırlarında yaşayan 7’den 70’e herkese hitap edecek sosyal projelerinin hazır olduğunu belirten Mehmet Teke, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi ‘gönül belediyeciliği’ vizyonuyla hareket edeceğiz. Vatandaşlarımızın mutluluğu ve huzuru için sosyal projelerimiz hazır. Başta çocuklar, gençler, kadınlar, emekliler ve her yaştan vatandaşımıza hitap edecek çalışmalarımızla Pamukkale’de gönülleri kazanmaya geliyoruz” dedi.

YUNUS EMRE’DEN MESAJ
Seçim çalışmalarında en çok çocuk, gençler ve kadınların yoğun ilgisi ve talepleriyle karşılaştıklarına dikkat çeken Mehmet Teke, Türk ozanı Yunus Emre’nin ‘Biz gelmedik kavga için, bizim işimiz sevgi için, dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik’ mısralarını hatırlattı.

Mehmet Teke, “Pamukkalemiz sadece doğal ve kültürel güzellik ve değerleriyle değil, mutlu insanların yaşadığı, birlik ve beraberliğin en üst düzeyde olduğu bir ilçeye dönüşmesi için gece gündüz çalışacağız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı