AK Partili Durmaz’dan 18. yıl mesajı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

AK Partili Durmaz’dan 18. yıl mesajı

AK Partili Durmaz’dan 18. yıl mesajı

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz, partisinin iktidara gelişinin 18. yılını kutladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Kasım 2020 Salı, 10:23

Durmaz, yayımladığı kutlama mesajında 14 Ağustos 2001 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde kurulan Adalet ve Kalkınma Partisi’nin, 3 Kasım 2002’de yapılan erken genel seçimlerde, yüzde 35 oy oranı ile tek başına iktidar olduğunu anımsattı.

AK Parti’nin 18 yıldan bu yana girdiği her seçimde oyunu arttırdığını ifade eden Durmaz, “Bu parti ötekileştirmelerin, dışlanmışların, öz yurdunda parya muamelesi görenlerin ümitle çarpan yüreğidir. Onun için bizlere büyük görevler düşüyor. 15 Temmuzdan sonra ise hangi partiye oy vermiş olursa olsun artık Türk milletinin tamamına karşı kayıtsız şartsız sorumluluğunuz vardır. O gecede hep birlikte şu gerçekleri gördük; bu millet varsa biz varız, bu ülke varsa biz varız, bu devlet varsa biz varız, bu bayrak varsa biz varız, bu ezanlar, bu salalar varsa biz varız” dedi.

18 yıllık AK Parti iktidarında, eğitimden sağlığa, ulaşımdan barınmaya her anlamda büyük devrimlerin yapıldığını ifade eden Durmaz, “AK Parti iktidarında ülkemizde, savunma sanayinden helikopter ve uçağa, duble yollardan tünellere, 3. köprü, Avrasya Tüneli, Marmaray, Şehir Hastaneleri gibi mega projelere kadar bir çok yatırımın yanı sıra İslam aleminin hayali Ayasofya Camii’de ibadethane statüsüne getirilerek bu necip milletimizin hizmetine sunulmuştur. 2023, 2053, 2071 hedeflerimize Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde emin adımlar atarak devam ediyoruz. AK Parti’nin 18. kuruluş yıldönümünü gönülden kutluyorum. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere tüm yönetici kadrolarımız ve şuana gelişinde emeği geçen tüm kardeşlerimize, mahalle temsilcisinden Kadın ve Gençlik Kollarımıza, partimize emek vermiş olan tüm dava arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Aynı zamanda geçtiğimiz günlerde meydana gelen İzmir depreminde hayatını kaybeden hemşehrilerimize Allah’tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.

Yorumlar

eren20   -  Bağlantı 4 Kasım 2020, 12:16

18 yılda dolar 8.5 tl,euro 10 tl.Nokta.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı