Ak Partili gençlerden CHP’ye tepki - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Ak Partili gençlerden CHP’ye tepki

Ak Partili gençlerden CHP’ye tepki

Ak Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkan Vekili İzzet Altunbaş, “Kime oy verirse versin Milletimizin o mübarek ellerini kimsenin kırmasına da müsaade etmeyiz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Eylül 2021 Pazar, 16:41

Ak Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkan Vekili İzzet Altunbaş, CHP Denizli Gençlik Kolları Başkanı Tugay Odabaş’ın söylediği iddia edilen sözlere tepki gösterdi. Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’in AA’ya yaptığı açıklamaya göre, Odabaşıoğlu, CHP’nin Merkezefendi ve Honaz İlçe danışma kurulu toplantısında, “Bazı belediye başkanlarımızın odalarında Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafı var. (…) Biz onların ellerini kollarını kırmasını biliriz” dedi.

Ak Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkan Vekili İzzet Altunbaş, yazılı açıklama ile duruma tepki gösterdi:
“Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı Sayın Odabaşıoğlu’nun açıklamalarını Ak Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkanlığı olarak ülkemizin gençliği ile birlikte büyük bir üzüntü ile okuduk. Türkiye Cumhuriyetimizin tarihinde ilk defa Aziz Milletimiz tarafından verilen direkt oylar ile sandıktan çıkan Cumhurbaşkanımızı sevmeyebilirsiniz ancak Saygı duymak zorundasınız.

Biz hiç bir zaman kafa kırmanın derdinde olmadık… Kafanın içindeki gayri milli düşüncelerle mücadele ettik. Biz ellerin kırılması derdinde olmadık. Kime oy verirse versin Milletimizin o mübarek ellerini kimsenin kırmasına da müsaade etmeyiz. Biz “İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın” dedik ve demeye de devam edeceğiz. Milletimizi tehdit etmek aşağılamak hastalığından vazgeçmediğiniz için bu Millet size asla destek vermeyecektir. Ak Parti Denizli İl Gençlik Kolları olarak size Demokrasiye inanmanızı tavsiye ediyoruz” dedi.

CHP, danışma meclisinde gündeme gelen krizle boğuşuyor

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı