Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Denizli programı netleşti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Denizli programı netleşti

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Denizli programı netleşti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın Denizli’ye gerçekleştireceği ziyaretinin programı netleşti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 6 Nisan 2018 Cuma, 19:33

Önce AK Parti Aydın İl Kongresi’ne katılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 15.45’te helikopter ile Ak Vadi Futbol Sahasına iniş yapacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan buradan saat 16.00’da gerçekleştirilecek olan AK Parti Olağan İl Kongresi’ne katılmak üzere Hasan Güngör Spor Salonu’na geçecek. Önce salon yanında hazırlanan miting alanında halka seslenmesi beklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra da partisinin il kongresine katılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programı saat 17.30’da gerçekleştirmesi beklenen Valilik ziyareti ile devam edecek. Burada Vali Hasan Karahan ile bir araya gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın kızı Esra Zolan’ın saat 19.00’daki nikahına katılacak.

Zolan Ailesi’nin mutluluğuna ortak olacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, buradan Haluk Ulusoy Tesisleri’ne geçecek, helikopter ile Çardak Havaalanı’na giderek, Ankara’ya dönecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı