REKLAMI GEÇ

Tin’den Tanrıkulu’na SİHA tepkisi

Tin’den Tanrıkulu’na SİHA tepkisi

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, silahlı insansız hava araçları (SİHA) ile ilgili açıklamaları nedeniyle CHP’li Sezgin Tanrıkulu’nu sert bir dille eleştirdi. Tin, “Teröre destek vermek için SİHA’larımız üzerinden devletimize iftira atacak kadar alçalıyorlar. Bunlar bitişin ayak sesi” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Eylül 2017 Cumartesi, 16:32

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, CHP’li Sezgin Tanrıkulu’nun SİHA’larla ilgili açıklamalarına sert tepki gösterdi.

Tin, “Teröre destek vermek için her yola başvuruyorlar. Kimi zaman teröristlerin cenaze törenlerinde boy gösteriyorlar, kimi zamanda böylesi iftira dolu yalan sözlerle terör sözcülüğü yapıyorlar. Son zamanlarda sık sık müşahede ediyoruz. Yine ana muhalefet partisi CHP’ye mensup bir zat çıkmış terör savunuculuğu yapıyor. Neymiş efenim bizim yerli SİHA’larımız sivilleri vuruyormuş. Bu nasıl bir akıl tutulmasıdır. Devletimize kurşun sıkanlar, askerimize, polisimize ve masum vatandaşlarımıza pusu kurup vahşice katledenler ne zamandan beri masum sivil oldu. Her ne yaparlarsa yapsınlar bilsinler ki, tek bir terörist kalmayana kadar devletimiz terörle mücadelesini kararlılıkla sürdürecektir. Kimse kusura bakmasın, devletimizin bekasına ve milletimizin huzuruna dönük her eylem karşılığını misliyle bulacaktır. Bu garabet vesikası açıklamaları sarf eden bu malum zatın tutumu ve sözleri asla kabul edilemez. Birileri istese de istemese de yerli ve milli olan savunma sistemimiz olan SİHA’larımız da milletimizin ve devletimizin bekasını korumak için görevini en iyi şekilde icra etmeyi sürdürecektir” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı