Gökbel muhtarlarla buluşuyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Gökbel muhtarlarla buluşuyor

Gökbel muhtarlarla buluşuyor

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinliyor. Muhtarların toplumun aynası olduğunu belirten Gökbel, “Siyaset, halkın içinde yapıldığında anlam kazanıyor ve verim alınabiliyor. Halkın gündemini takip edebilmek adına muhtarlarımızla sürekli ve sağlıklı iletişimi, olmazsa olmaz kural olarak görüyoruz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Mart 2018 Çarşamba, 10:47

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, kongrenin ardından sahaya çıktı. Mahalle muhtarlarını ziyaret etmeye başlayan Gökbel’e ilçe başkan yardımcıları, mahalle başkanları ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik ediyor.

“MUHTARLARIMIZ TOPLUMUN AYNASI”
Siyasetin toplumdan kopuk yapılamayacağını belirten Uğur Gökbel, “Biz de ilk olarak muhtarlarımızı ziyaret ediyoruz. Muhtarlarımızla sohbet ediyor, vatandaşlarımızın gündemini yakından takip ediyoruz. Bu ziyaretlere toplumun nabzını tutmak anlamında büyük önem veriyoruz. Siyaset, halk için, halkın içinde yapıldığında anlam kazanıyor ve verim alınabiliyor. Muhtarlarımız, toplumun aynası. Bizim de gözümüz kulağımız. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da, Külliye’de sık sık muhtarlarımızla buluşuyor. Biz de liderimizin izinde, halkın gündemini en doğru kaynak olan muhtarlarımız aracılığıyla takip ediyoruz” dedi.

“GÖREVİMİZ KÖPRÜ OLMAK”
AK Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı olarak kendilerini halk ile yönetim arasında köprü olarak gördüklerini ifade eden Gökbel, “Ziyaretlerimiz bazı sorunların tespiti için de vesile oluyor. Tespitlerimizi ve talepleri Büyükşehir ve Pamukkale belediyemize iletiyoruz. Ziyaretlerimizde AK Partili belediyelerin hizmetlerinden övgüyle söz edilmesi bize gurur veriyor, moral aşılıyor. Ayrıca hizmetlerimizin halkımıza en iyi şekilde anlatılması da, ilçe teşkilatı olarak başlıca görevlerimizden. Bu anlamda muhtarlarımız da toplumun doğru bilgilendirilmesi anlamında bizim için büyük önem taşıyor. Mahalle muhtarlarımızla bundan böyle sürekli iletişim halinde olacağız. Ziyaret ettiğimiz muhtarlarımıza kapımızın kendilerine her zaman açık olduğunu da iletiyoruz. Hizmet yolculuğumuzda muhtarlarımızla güzel ilişkiler, sağlam dostluklar tesis ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı