REKLAMI GEÇ

Güngör, AK Parti 21 yıldır tüm mazlumların ümidi

Güngör, AK Parti 21 yıldır tüm mazlumların ümidi

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, AK Parti’nin kuruluşunun 21. yılı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Güngör, “AK Parti 21 yıl önce yaptığı kalkınma hamleleriyle ülkemizi bulunduğu kaos ortamından kurtarmış, sadece milletimizin değil tüm mazlumların ümidi olmuştur” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Ağustos 2022 Pazar, 09:00

AK Parti İl Başkanı Güngör, partisinin kuruluşunun 21. yılı nedeniyle yayımladığı mesajında 2023 seçimlerini işaret etti. Başkan Güngör “AK Parti ülkemizi içinde bulunduğu kaos ortamından kurtardı. 21 yıldır milletimize hizmet vermeye devam ediyor. 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimizin iradesiyle tekrar Cumhurbaşkanı seçileceğine inancımız tam. 2023’te zafer bizim olacak” dedi.

AK PARTİ 21 YIL ÖNCE TÜRKİYE’Yİ KAOS ORTAMINDAN KURTARDI
Türkiye’nin çok zor zamanlardan geçtiğini ifade eden Güngör, “Yıllardır milletimizin umudu olan AK Parti 21 yıl önce 14 Ağustos 2001 tarihinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kurularak yaptığı kalkınma hamleleriyle ülkemizi kaos ortamından kurtarmış, sadece milletimizin değil tüm mazlumların ümidi oldu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yıllardır koyduğu hedefler doğrultusunda tüm engellemelere ve zorluklara aldırmadan var gücüyle hedeflerine ulaştı. Partimizin her kademesindeki arkadaşlarımız, milletimiz ile el ele vererek Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği 2023 hedeflerine inanç ve azimle yürüyecek” diye konuştu.

AK PARTİ TÜRKİYE’NİN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ OLMAYA DEVAM EDİYOR
AK Parti’nin yıllardır milletin değerlerini kuşanarak, Türkiye’yi tarihiyle yeniden buluşturan bir dava hareketi olduğunu anlatan Güngör, “AK Parti 21 yıldır olduğu gibi gelecek zamanda da Türkiye’nin birleştirici gücü olmaya devam edecektir. Yıllardır Türkiye’nin dört bir tarafından oy alan AK Parti gücünü milletimizden alıyor. AK Parti yenilikçi ve dinamik yapısıyla milletimizin değerleriyle hareket etmiştir. AK Parti kuruluşundan bu yana ülkemizin tarihi dönüşümüne öncülük etmiş, birçok mega projeyi ve yatırımı milletin hizmetine sunmuştur. AK Parti Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde sadece ülkemizin değil küresel krizlerinde çözülmesine öncülük ediyor. Daha uzun yıllar, milletimizin teveccühüyle yolumuza devam edeceğimize inancımız tam. Desteğiyle, duasıyla bizlere güç veren aziz milletimize müteşekkiriz. Yıllardır olduğu gibi 2023 seçimlerinde de milletimizin desteğiyle zafere ulaşacağız. 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan milletimizin iradesiyle tekrar Cumhurbaşkanı seçilecek ve zafer bizim olacaktır” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı