REKLAMI GEÇ

Kadın kollarının desteğini alan Örki, “Zafer bizim” dedi

Kadın kollarının desteğini alan Örki, “Zafer bizim” dedi

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, adaylığının açıklanmasından sonra başladığı çalışmalarını sürdürüyor. Örki, son olarak AK Parti Kadın Kolları ile bir araya geldi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 13 Ocak 2019 Pazar, 11:44

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, AK Parti Pamukkale Kadın Kolları’nın mahalle başkanlarıyla düzenlediği toplantıya katıldı. İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıya kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Toplantıda konuşan Örki, “Pamukkale Kadın Kolları’ndaki bu coşku ve heyecan bize 31 Mart zaferinin müjdesini veriyor” dedi.


Kadınların her yerde olduğu gibi siyasette de etkin rol alması gerektiğini dile getiren Örki, “AK Parti diğer partilere nazaran kadınların daha aktif olduğu, siyasette söz sahibi olduğu bir kurumdur. 31 Mart seçimlerinde Pamukkale Kadın Kollarımız ile birlikte rekor kıracağımıza canı gönülden inanıyorum. Seçim çalışmaları boyunca çalmadık kapı bırakmayarak vatandaşlarımızın gönüllerine dokunacağız. 68 mahallemizin hepsine giderek vatandaşlarımıza projelerimizi ve Pamukkale aşkımızı anlatacağız. Bu vakitten sonra durmak yok, gece gündüz çalışmaya devam” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı