Nilgün Ök, Ak Partili kadınlarla buluştu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Nilgün Ök, Ak Partili kadınlarla buluştu

Nilgün Ök, Ak Partili kadınlarla buluştu

AK Parti Kadın Kolları’nda önemli görevler üstlenen Denizli Milletvekili Nilgün Ök, AK Partili kadınlarla bir araya geldi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Mart 2021 Cuma, 16:25

8 Mart’ta yapılan AK Parti Kadın Kolları Olağan Kongresi’nden sonra Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı olarak görevlendirilen Denizli Milletvekilimiz Nilgün ÖK, Denizli İl Kadın Kolları Başkanı, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek değerlendirme yaptı.

AK Parti Denizli İl Başkanlığı’nda yapılan toplantıda birlik ve beraberlik mesajı veren Ök, “Özellikle son yıllarda ülkemizin önünden hiç eksilmeyen siyasi, sosyal ve ekonomik tuzaklar bize büyük ve güçlü Türkiye’nin önemini tekrar göstermiştir. Türkiye’yi eskiden olduğu gibi tekrar kendi içine kapatarak enerjisini ve vaktini boşa harcayan bir ülke haline dönüştürmek için çabalayanların bütün oyunlarını boşa çıkaracağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Ülkemizi 2023 rotasında tutmakta kararlı davrandığımız gibi, 2053 ve 2071 hedeflerimiz için dur durak bilmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Kadınların karar verici mekanizmalarda sayılarının artması ile küresel sorunların daha kolay ve daha hızlı çözüleceğini söyleyen Milletvekili Ök, “Kadınlar için siyaset değil, kadınlarla birlikte siyaset yapmak üzere çıktığımız bu yolda, attığımız kararlı adımların en büyük dayanağı yine AK kadınlardır” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı