REKLAMI GEÇ

Pamukkale’ye Robotik Kodlama Merkezi geliyor

Pamukkale’ye Robotik Kodlama Merkezi geliyor

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, seçim gezileri sırasında Pamukkale’ye değer katacak projelerini vatandaşlara anlatmaya devam ediyor. İddialı projelerle seçmeninin karşısına çıkan Pekdemir’in özellikle çocukları ve gençleri ilgilendiren önemli projelerinden birisi ise kodlama ve robotik eğitim merkezleri.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Mart 2024 Pazartesi, 13:05

Pamukkale’de partilisi Avni Örki’den 31 Mart’ta görevi devralacak olan AK Parti Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, dikkat çekiçi projelerini açıklamaya devam ediyor. Yapay zeka, robotik ve yazılımın yeni kuşakların ilgi odağı haline geldiğinin altını çizen Pekdemir, bu konuda her kesime hizmet verecek kodlama ve robotik eğitim merkezlerini Pamukkale ile buluşturacaklarını açıkladı.

Pamukkale’de bu proje benzer eğitim projeleri ile çocukları ve gençleri hem gelecekte kendileri ve ülkeleri adına iyi birer vatandaş olma yolunda hazırlayacaklarına hem de kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlayacaklarına inandığını dile getirdi.

AK Partili Pamukkale Belediye Başkanı Halil Pekdemir, “Pamukkale 31 Mart’tan sonra değişmeye başlayacak. Bölgenin yapılacak çalışmalarla hem çehresi ve hem de vizyonu değişecek. Çocuklarımız ve gençlerimizin bizlerden beklentileri yüksek. İnşallah onları da utandırmayacak ve çağın gerektirdiği teknolojik merkezleri onlarla buluşturacak ve gelişmeleri için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağız” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı