REKLAMI GEÇ

Zeybekci: Denizli’nin apart sorunu yok

Zeybekci: Denizli’nin apart sorunu yok

Kınıklı Polis Merkezi’nde düzenlenen huzur toplantısında Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in sözleriyle tekrar gündeme gelen apartlar Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye de soruldu. Zeybekci, Denizli’nin bu şekilde gündeme gelmesinden duyduğu rahatsızlığı “Kentimizin apartlarla ilgili bir sorunu yok” sözleriyle dile getirdi.

Şengül Boz / DENİZLİHABER / 29 Kasım 2014 Cumartesi, 17:44

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Başbakanlığı döneminde “Kızlı-erkekli kalıyorlar” diyerek eleştirdiği Denizli’deki apartlar, geçtiğimiz gün Kınıklı Polis Merkezi’nde düzenlenen Huzur Toplantısı’nda yeniden gündeme gelmişti. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in, “Girmediğimiz apart kalmayacak” sözleriyle tekrar gündeme oturan apartlar, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye de soruldu.
Zeybekci, yaptığı değerlendirme ile Denizli’nin bu şekilde gündeme getirilmesinden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

Zeybekci, “Geçtiğimiz dönemde Denizli bundan zarar gördü. Bir ya da iki tane kötü örneğin kamuoyuna yanlış yansıtılmasından dolayı Denizli hak etmediği bir şekilde bu olaydan negatif etkilendi. Uygun olmayan apartlar çok az da olsa akılla, devletimizin ilgili kurumlarının müdahaleleriyle çok kolayca düzeltilebilir. Denizli’nin apartlarla, özel yurtlarla ilgili bir sorunu yoktur. Büyük bir oranda çok sağlıklı ve iyidir. Pamukkale Üniversitesi’nde 50 bine yakın öğrenci var. Bunun yarıdan fazlası çeşitli illerimizden geliyor. Anneler babalar merak etmesinler. Çocukları Denizli’nin güvenli ellerinde, devletimizin garantisi ve koruması altındadır” dedi.

Yorumlar

Bakış Açısı   -  Bağlantı 29 Kasım 2014, 22:10

Bakan olarak, apartların çok yüksek fiyatlara kiralnadığını, vergi vermediklerini, ÖĞRENCİLERİN MAĞDUR olduğunu vurgulamanız lazımdı. İşte bunu yapmadığınız için DEnizli 2-5 yıl sonra ÖĞRENCİ bulamayacak…. Merak edenlere PAÜ’de Denizlili oranı %20.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı