Altınöz, Babadağ'da güven tazeledi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Altınöz, Babadağ’da güven tazeledi

Altınöz, Babadağ’da güven tazeledi

CHP’de bugün start alan ilçe kongrelerinin ikinci ayağı olan Babadağ’da mevcut başkan Mehmet Altınöz, tekrar seçilerek güven tazeledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Aralık 2019 Cumartesi, 18:44

Bugün ilçe kongrelerine başlayan Cumhuriyet halk Partisi. Kale’den sonra Babadağ ilçe başkanını da belirledi. 25 yıl sonra belediye başkanlığının kazanıldığı ilçede başkan seçimine tek isim ile gidildi. Mevcut Başkan Mehmet Altınöz, kullanılan 40 oyun tamamını alarak, güven tazeledi.

Babadağ’daki kongrede üyeleri, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’nın yanı sıra Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, İl Başkanı Mahir Akbaba, İl Kadın Kolları Başkanı Melek Akdemir, Pamukkale İlçe Başkan Adayı Arda Arpacı ve İl Başkan Adayı Bülent Gökce yalnız bırakmadı.

KAZANANLARLA YOLA DEVAM
Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen kongrede konuşan Belediye Başkanı Ali Atlı “Uzun süredir devam eden uyumlu çalışmanın meyvesini 31 Martta yerel yönetimleri kazanarak topladık. Bu çalışmamızda Mehmet Altınöz başkanımla oyan uyumumuz çok önemliydi. Kazanan ve kazandıran ilçe başkanı ile yola devam etmemiz önemliydi. Kongre sürecinin hepimize hayırlı olmasını umuyorum” dedi.
Daha sonra konuşan Mehmet Altınöz ise “Uzun ve zorlu çalışmalar sonrasında, önce genel seçimlerde Muharrem İnce’nin 1001 oy fazla almasını sağladık. Ardından ilçe belediyesini kazandık. Yeni dönemde hedefimiz, ilçe belediyesinin uzun yıllar CHPli olmasını sağlamak ve Büyükşehiri de kazanmak olacak” dedi.

Diğer taraftan seçim süresi boyunca kendilerine destek olan parti kurmayları ile belediye başkanlarına plaket veren ilçe başkanı Mehmet Altınöz, kendisine inanan ve güvenen herkese teşekkür etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı