REKLAMI GEÇ

CHP 17-25 Aralık’ı Yolsuzlukla Mücadele Haftası ilan etti

CHP 17-25 Aralık’ı Yolsuzlukla Mücadele Haftası ilan etti

CHP, 17-25 Aralık tarihleri arasını “Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası” ilan etti. Bu kapsamda, il ve ilçe örgütleri ile kadın ve gençlik kolları, çeşitli aktiviteler gerçekleştirerek, bir yıl önceki operasyonla ilgili halkı bilgilendirecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Aralık 2014 Salı, 09:29

Türkiye bir yıl önce gerçekleştirilen operasyonlarla sarsılmıştı. 17 ve 25 Aralık operasyonlarının üzerinden bir yıl geçti ve Türkiye bu kez 14 Aralık’ta cemaate gerçekleştirilen operasyonu konuşuyor.

CHP Denizli İl Örgütü, ülkenin sıcak gündemini “Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası” ile hafızalarda tazeleyecek. CHP İl Başkanı Nuri Çavuşoğlu, 17-25 Aralık tarihleri arasında çeşitli aktiviteler gerçekleştireceklerini, hırsızlık ve yolsuzlukların halkın yoksullaşmasına neden olduğunu haykırmak için alanlarda olacaklarını söyledi.

Çavuşoğlu, ilk olarak 17 Aralık Çarşamba Saat:12.30da Çınar Meydanında kitlesel basın açıklaması yapacaklarını, sonraki günlerde kadın kolları tarafından tüm il genelinde ev ziyaretleri gerçekleştirileceğini, gençlik kolları tarafından stand açılarak imza kampanyası düzenleneneceğini, ilçe başkanlıklarınca pazar ziyaretleri yapılacağını bildirdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı