CHP’li Denizlili başkanlar Afyonkarahisar’daki çalıştaya tam kadro gitti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

CHP’li Denizlili başkanlar Afyonkarahisar’daki çalıştaya tam kadro gitti

CHP’li Denizlili başkanlar Afyonkarahisar’daki çalıştaya tam kadro gitti

Denizli’deki Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanları Afyonkarahisar’da bugün başlayacak olan Yerel Yönetimler Çalıştayı’na gitti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Temmuz 2019 Cuma, 10:25

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Yerel Yönetimler Çalıştayı bugün Afyonkarahisar’da başlıyor. CHP’li belediye başkanlarının çalışma usülleri ile önceliklerinin belirleneceği çalıştaya Denizlili CHP’li başkanlarda tam kadro katıldı. Üç gün sürecek olan çalıştayın ardından belediye başkanlarının ihtiyaçları için altı farklı birim oluşturulacak.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Honaz Beldediye Başkanı Yüksel Kepenek, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı ve Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, ilk günü kayıt işlemleri ile geçecek çalıştayın ikinci gününde belediye başkanlarının ortak sorunlarının ve çalışma konularının belirleneceği toplantıya daha sonra ise Ortak Akıl Atölyesi başlıklı toplantıda ise yapılabilecek icraatları masaya yatıracaklar.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı