REKLAMI GEÇ

Kılıçdaroğlu’nun renkli Denizli turu

Kılıçdaroğlu’nun renkli Denizli turu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Denizli turunu kendi facebook sayfasından paylaştığı fotoğraf ve görüntülerle takipçilerine duyurdu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 13 Şubat 2015 Cuma, 17:18

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Denizli gezisinde farklı bir program uyguladı. CHP il ve ilçe örgütlerine uğramayan Kılıçdaroğlu, çat kapı ziyaretler yaptı. Bu ziyaretlerinde selfie çekti, tavla oynadı, sanatçılarla sohbet etti. Kısa bir süre önce kocasının bıçaklı saldırısına uğrayan Ayşe Ö’yü de ziyaret eden Kılıçdaroğlu, genç kadından yaşadığı dehşet anlarını tüm ayrıntılarıyla dinledi.

ANONS

SELFİE ÇEKTİ
Kılıçdaroğlu, Kınıklı’da üniversite öğrencileriyle buluşmasını “Denizli’de, Pamukkale Üniversitesi öğrencilerinin müdavimi olduğu kafeleri ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet ettim, tavla oynadım ve selfie çektirdim” sözleriyle aktardı.

ÇAY-SİMİTLE KAHVALTI
Nakosan Tekstil’deki işçilerle buluşmasını da “Denizli ziyaretim, üniversiteli kardeşlerimin enerjileriyle birlikte benim için harika başladı. Sabahında, tekstil işçisi, emekçi kadınlarımız ile güzel bir kahvaltı yaptık ve hepimiz bereketli bir güne hazırız” diye aktardı.

 

DEHŞET ANLARINI DİNLEDİ
Sokak ortasında kocası tarafından bıçaklanan Ayşe Ö’yü de ziyaret eden Kılıçdaroğlu, paylaşımında “Denizli’de, kocası tarafından yaralanan kardeşimiz Ayşe Ö’yü Devlet Hastanesi yoğun bakımında ziyaret ettim. Her türlü şiddetin son bulacağı, kadına yönelik şiddet ve aile içi şiddet mağdurlarını korumak önceliğiyle, ülkemiz için çözüm odaklı projelerle geliyoruz” ifadelerini kullandı.

ÇALLI’DAN TABLO
Kılıçdaroğlu, Ressam Yaşar Çallı’nın hediye ettiği tabloyla ilgili de “Denizlili değerli ressamımız İbrahim Çallı’nın torunu Yaşar Çallı, yağlı boya portre hediyesi ile beni onurlandırdı” diye yazdı.

 

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı