Yılmaz İçen Büyükşehir aday adaylığını açıklayacak - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Yılmaz İçen Büyükşehir aday adaylığını açıklayacak

Yılmaz İçen Büyükşehir aday adaylığını açıklayacak

CHP’de Pamukkale Belediye Başkan Aday Adaylığı için hazırlanan ve Cumartesi günü basın toplantısı yapmaya hazırlanan Yılmaz İçen, daha açıklama yapmadan Pamukkale’nin adayının belirlenmesiyle hedefini değiştirdi. Yılmaz İçen Cumartesi günü aday adaylığın basın toplantısıyla açıklayacak ama büyükşehir için.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Kasım 2018 Cuma, 17:01

CHP’de Pamukkale Belediye Başkan Aday Adaylığı için hazırlık yaptığı konuşulan ve Cumartesi günü düzenleyeceği basın toplantısıyla açıklayacağı belirtilen Yılmaz İçen, daha toplantıyı düzenleyemeden Pamukkale adayı olarak Ahmet Divarcı’nın açıklanmasıyla ters köşe olmuştu.

Pamukkale için aday adayı olamayan Yılmaz İçen hedefini büyüttü ve bu kez Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı’na yöneldi.

CHP’den yapılan açıklamaya göre Yılmaz İçen Cumartesi (yarın) günü saat 13.00’de İl Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenleyecek ve büyükşehir adaylığına talip olduğunu açıklayacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı