İYİ Parti Denizli ilçe teşkilatları istifa kararı aldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

İYİ Parti Denizli ilçe teşkilatları istifa kararı aldı

İYİ Parti Denizli ilçe teşkilatları istifa kararı aldı

İYİ Parti Lideri Meral Akşener’in çağrısının ardından Denizli’de yenilenme hareketi hız kazandı. İl Başkanı Hasan Akgün ve ekibinin istifa etmesinin ardından Denizli’deki tüm ilçe teşkilatları da istifa kararı aldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Eylül 2018 Salı, 13:11

Genel seçimlerin ardından yeni bir sürece giren İYİ Parti’de hareketli günler başladı. Parti lideri Meral Akşener’in yenilenme çağrısına olumlu yanıt veren teşkilatlar tek tek görevlerinden ayrılıyor.

İLK ADIM İL TEŞKİLATINDAN GELMİŞTİ
İYİ Parti Denizli teşkilatlarında çağrıya ilk yanıt il teşkilatından geldi. İYİ Parti İl Başkanı Hasan Akgün ve ekibi istifa ederek yeni oluşumun önünü açmıştı.

İLÇE TEŞKİLATLARI DA KARAR ALDI
İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın imzasıyla tüm teşkilatlara gönderilen tavsiye kararı yalnızca il teşkilatlarını kapsasa da Denizli yenilenme hareketini bir adım öne taşıdı.

İYİ Parti’nin Denizli’deki tüm ilçe başkanları istifa eden İl Başkanı Hasan Akgün ile bir araya geldi ve istifa kararı aldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı