SP Pamukkale’de Güner güven tazeledi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

SP Pamukkale’de Güner güven tazeledi

SP Pamukkale’de Güner güven tazeledi

Saadet Partisi Pamukkale 2. Olağan İlçe Kongresi’nde İlçe Başkanı Şahabettin Güner, güven tazeledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Nisan 2018 Pazartesi, 14:01

Esnaf Sarayı toplantı salonunda yapılan ilçe kongresi, divan başkanlığına Mehmet Akif Kocamanoğlu’nun, divan üyeliklerine Kudret Kolbaşı ve Bekir İlhan’ın seçilmesiyle başladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından devam eden kongrede faaliyet, gelir gider ve tahmini bütçe okunarak oy birliği ile kabul edildi.

İlçe Başkanı Şahabettin Güner, zorluğunu imtihan, çilesini bereket, kahrını nimet bildiği milli görüş davasına nefer olmaktan bahtiyarlık duyduğunu belirtti.

Bugün acıyla, zulümle ve adaletsizlikle sarsılan insanlığın ve içine düştüğü çıkmazların tek kurtuluşunun ancak Saadet Partisi politikası ile mümkün olduğunu savunan Güner, “Siyonizmin ve küresel güçlerin karşında diz çökmeyen siyasi duruşumuz, mazluma umut, zalime korku vermektedir. Çünkü bizim siyasetimiz, ihtiyaç içinde tek bir Müslümanın dahi kalmayacağı, adil bir ekonomik düzenin olduğu, yeryüzünde mazlum ve muhacir bırakmayacak bir düzen kurmak için çalışmaktır” dedi.

Kongrede, SP Genel Başkan Yardımcısı İlyas Tongüç ve SP İl Başkanı Ahmet Eryılmaz, partiye yeni katılanlara rozetlerini taktı.

Tek listeyle girilen seçimde Şahabettin Güner tekrar ilçe başkanı seçildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı