SP’den Emniyet Müdürü’ne ziyaret - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

SP’den Emniyet Müdürü’ne ziyaret

SP’den Emniyet Müdürü’ne ziyaret

Saadet Partisi Denizli İl Teşkilatı, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü nedeniyle Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’i ziyaret etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Nisan 2018 Çarşamba, 12:17

Emniyet teşkilatının büyük azimle gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar ile ilgili bilgi alan Saadet Partisi İl Başkanı Ahmet Eryılmaz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, İl Emniyeti Müdürü Mevlüt Demir ile sohbet etti.

Eryılmaz, “10 Nisan 1845 yılında kurulan ve milletimizin huzur ve emniyetinin güvencesi olan Türk Polis Teşkilatımız, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, suç işlenmesini önlemek ve suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri yerine getirmenin yanı sıra, ülkemizin huzur ve güven ortamının tesisinde de büyük rol üstlenmektedir. Türk Polisini en güçlü kılan faktör milletin içinden çıkması, milletin değerleriyle buluşması ve millete ait olmanın gururunu en yüce değer olarak taşımasıdır. Emniyet Teşkilatımızın 173. kuruluş yıldönümünü içtenlikle kutluyor, canından aziz bildiği vatanı uğruna canlarını veren kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyor, görevleri başındaki tüm emniyet mensuplarına sağlık ve başarılar diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı