REKLAMI GEÇ

TDH’da ilçe harekâtı

TDH’da ilçe harekâtı

Türkiye Değişim Hareketi’nde ilçe harekâtı. İl Başkanı Nevzat Deniz ve ekibi tüm ilçeleri üçüncü kez dolaşıyor.

/ DENİZLİHABER / 9 Şubat 2010 Salı, 17:49

Türkiye Değişim Hareketi’nde ilçe harekâtı. İl Başkanı Nevzat Deniz ve ekibi tüm ilçeleri üçüncü kez dolaşıyor.
Teşkilatlanma çalışmalarını süratle sürdüren Türkiye Değişim Hareketi, Denizli’de ayak basmadık ilçe ve kasaba bırakmamakta kararlı İl Başkanı Nevzat Deniz önderliğindeki bir ekip tüm ilçeleri dolaşıyor ve parti çalışmaları hakkında bilgi veriyor. Denizli ilçelerini üçüncü kez dolaştıklarının altını çizen Deniz, “Vatandaşlar seçimden seçime dertlerini dinleyen siyasetçilerden artık sıkıldı. Bunu ilçe ziyaretlerimizde bize açıkça ifade ediyorlar” dedi.
Çalışmaları aralıksız sürdürdüklerinin altını çizen Deniz’in bu haftaki programında Honaz, Çameli, Serinhisar ve Acıpayam bulunuyor. İlçe ziyaretlerinde Türkiye Değişim Hareketi’ni ve partinin hedeflerini anlattıklarını kaydeden Deniz, “İlçe ziyaretlerimizde yönetim kurulu üyelerimiz, başkan yardımcılarımız, gençlerimiz ve kadın kollarımız da hazır bulunuyor. Biz ilçe gezilerimizde protokolü değil halkı ziyaret ediyoruz. Onların sorunlarını dinliyor bizden beklentilerini öğreniyoruz. İnsanlara Türkiye Değişim Hareketi’nin amacını anlatıyoruz” dedi. Bu ziyaretler sırasında insanların sık sık partiye üye olmak için başvurduklarını da söyleyen Deniz, “Vatandaşlarımızın bize karşı olan sevgi ve ilgileri bizi memnun ediyor” dedi.
Denizli’de insanların çok büyük bir bölümünün Türkiye Değişim Hareketi’ne inandığını da kaydeden Deniz, “Kafası karışık vatandaşlarımız olursa onlara kendimizden bahsediyoruz. Hedeflerimizi, hiçbir ayrım yapmadığımızı gördüklerinde bize onay verip, destek oluyorlar” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı