Bekilli mahrumiyet yeri olamayacak - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Bekilli mahrumiyet yeri olamayacak

Bekilli mahrumiyet yeri olamayacak

MHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali İpek, Bekilli ilçesinde seçmenleri ile buluştu. İpek “Bekilli’yi mahrumiyet yeri olarak görenlere hesabı sandıkta sorun. Buralara hizmet bizimle gelecek” dedi.

/ DENİZLİHABER / 26 Şubat 2014 Çarşamba, 16:22

Bekilli halkının yoğun ilgisi ile karşılanan MHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali İpek, Bekilli’yi mahrumiyet bölgesi olmaktan çıkaracaklarını belirterek destek istedi. Yaşadıkları sıkıntıları dile getiren vatandaşlara, “Bekilli’de göçü engelleyeceğiz. Yaşadığınız sorunları tek tek bitireceğiz” diyen Ali İpek, şunları kaydetti:

“Bekilli şehre uzak diye hizmet getirmeyenlere cevabı sandıkta verelim. Buralar hep hor görüldü. Uzak diyerek, bizden değil diyerek buralara hizmet getirmeyen AKP’ye sandıktan gereken cevabı verin. Özel idare kaynaklarının, hep hükümet yanlılarına gittiği ortada. Bu memleket bizim, her karışında değerlerimiz, emeğimiz var. Ama bu değerleri bitirmeye çalışıyorlar. MHP ile buralara hizmet gelecek. Denizli’de ne varsa buralarda da o olacak.”

BAĞLAR YENİDEN YEŞERECEK
Üreticilerin sorunlarının çözümlenmediğini belirten İpek, “Bağların cenneti olarak bilinen Bekilli’de üzüm artık para etmiyor. Tütün para etmiyor. Artık göçü önleyeceğiz. Üreten, ürettiğini kazanan Bekilli olacak. Dünyaya isim yapmış şaraplarını gönderen Bekilli artık üzüm bağlarını geri kazanacak. Projelerimiz, köylü belediye ele ele çalışmalarımız ile bilikte güçleneceğiz. Ayakkabı kutularındaki paraları bu köylere, bu ilçelere hizmet için harcayacağız. Bizler bu yola hizmet için çıktık. Birlikte 30 Mart’tan sonra hizmete başlayacağız ve Bekilli’nin kaderini birlikte değiştireceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı