Denizli’den MHP’li Avukatlar İstanbul’da - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizli’den MHP’li Avukatlar İstanbul’da

Denizli’den MHP’li Avukatlar İstanbul’da

Türkiye’nin kilitlendiği seçim için milyonlarca İstanbullu sandığa gidecek. Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Avukat Yusuf Garip öncülüğünde 10 avukat sandık başında görev almak için İstanbul’da gitti. Pamukkale Belediye Meclis Üyesi Erkan Tıkıroğlu’nun da içinde bulunduğu grup sandıklarda görev alacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Haziran 2019 Cumartesi, 15:26

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından İstanbul’da yapılacak Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı seçimleri için 81 ildeki partili hukukçulara görev çağrısı yapılmıştı. Çağrı sonrası Denizli’de koordinasyonu sağlayarak MHP’li 10 avukat arkadaşıyla İstanbul’a yola çıkan Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Avukat Yusuf Garip, seçim çalışmaları içerisinde aktif rol alacak.

MHP Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız’la görüşen Garip,  seçim öncesi özel çalışmalara da imza attı. Pamukkale Belediye Meclis Üyesi Erkan Tıkıroğlu’nun da içinde bulunduğu grupla birlikte İstanbul’da yaşayan Denizlililer ile birçok platformda bir araya gelen Garip, Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a destek çağrısını iletiyor. Denizlili ekip ayrıca seçimlerin; seçim hukuku ve ilgili mevzuat hükümlerine uygun şartlarda gerçekleşmesine hizmet etmek amacıyla sandık başlarında hukukçu olarak görev yapacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı