Birtürk’ten sendika başkanına sert uyarı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Birtürk’ten sendika başkanına sert uyarı

Birtürk’ten sendika başkanına sert uyarı

MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, Eğitim Bir-Sen Başkanı Feyzullah Öselmiş’i ülkücü ve milliyetçileri hedef alan açıklamalarında, bölücü değil yapıcı olmaya çağırdı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Kasım 2018 Pazartesi, 15:32

Öselmiş’i kışkırtıcı beyanatlarına son vermesi konusunda uyaran MHP il Başkanı Birtürk, “Cumhur ittifakını bozmaya yönelik açıklamaları ile gündeme gelen Eğitim Bir-Sen Sendika Başkanı Feyzullah Özelmiş haddini ve maksadını aşan açıklamaları ile bazı mevkii makam sahiplerine karşı acımasızca milliyetçi ve ülkücü düşmanlığı yapmaktadır. Ülke bekası için 2023’i hedefleyen, Cumhur ittifakı için tüm gücüyle mücadele eden ülkücü camiayı hedef alan bu zat fazlasıyla haddini aşmıştır” dedi.

Ülkücü ve milliyetçilerin sendika değiştirtmesi için var güçleriyle baskı yaptıklarını ve saldırdıklarını öne süren Birtürk, “Bunlar bu gücü nereden almaktadır. Defalarca uyarmamıza rağmen, ülkücü ve milliyetçilere karşı kin kusmaktan vazgeçmemektedirler. Bizimle uğraştıkları kadar içlerindeki FETÖ’cüler, ahlaksızlığı diz boyu olan yöneticiler ve PKK sevicileri ile ne için uğraşamamaktadır. Bu zatı son kez; aklını başına alması için uyarıyorum. Ülkeyi bölmeye çalışan, tehditkar beyanatlarına ve sözlerine dikkat etsin!” dedi.

Yorumlar

Mehmet Kaya   -  Bağlantı 27 Kasım 2018, 14:02

Milleti kandırmayın… Ne bekası?

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı