Yerel seçimler için muhtar adayları da yarışa katılmaya başladı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Yerel seçimler için muhtar adayları da yarışa katılmaya başladı

Yerel seçimler için muhtar adayları da yarışa katılmaya başladı

31 Mart 2019 Yerel seçimleri için muhtar adayları hizmet yarışana katılmaya başladı. İlk adaylardan birisi de Fötr Şapkasıyla Mehmet Emin Yıkım oldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 2 Aralık 2018 Pazar, 13:02

Yerel seçimlerde hizmet yarışı için muhtar adayları sahne almaya başladı. Emekli Tapu Takipçisi Mehmet Emin Yıkım, Karahasanlı Mahallesi’nden muhtar adayı oldu ve çalışmalara başladı. Başına taktığı Fötr Şapka ile klasik bir muhtar görüntüsü veren Yıkım’ın seçim sloganı, “Mahallemi seviyorum, hizmet için geliyorum” oldu.

Aracını Fötr Şapkalı fotoğrafları ile kaplatarak çalışmalara başlayan Mehmet Emin Yıkım, renkli bir aday görüntüsü veriyor. Geçen seçimlerde de aday olduğunu ancak az bir farkla seçilemediğini söyleyen Yıkım, “Geçen yerel seçimlerde Selçukbey Mahallesi’nden aday olmuştum. Az bir farkla görev alamadım. Ama bu seçimlerde seçmenlerin bana görev vereceğinden eminim. Hizmet etmeyi seven bir yapım vardır. Fötr Şapkamızı aldık ve yola çıktık” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı