REKLAMI GEÇ

MHP’den Kaleiçi’ne evet ziyareti

MHP’den Kaleiçi’ne evet ziyareti

MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan ve İl Başkanı Cafer Birtürk, Kaleiçi esnafını ziyaret etti. MHP’liler, esnaftan 16 Nisan’da “evet” oyu istedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Nisan 2017 Salı, 11:26

Referanduma sayılı günler kala Milliyetçi Hareket Partisi çalışmalarına hız verdi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan ve İl Başkanı Cafer Birtürk Kaleiçi esnafıyla buluştu. MHP temsilcileri esnafa “evet” çağrısı yaptı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, vatandaşların kendinden emin olduğunu belirterek, “Bizim vatandaşlardan aldığımız çok net ve açık bir şekilde evet sinyalidir. Hatta Kaleiçi’nde bazen espriler bile oluyor. Evlilik hazırlığı için Kaleiçi’nde olan gençler biz zaten “evet” diyoruz” dedi.

MHP’nin bu süreçte önemli bir duruş sergilediğini ifade eden Emin Haluk Ayhan, “Özellikle 15 Temmuz’da Türkiye’de meydana gelen kalkışma hareketinden sonra, birlik ve bütünlüğün devamının gerekli olduğuna inanıyoruz. MHP olarak bu işe sahip çıktık. Türkiye’nin geleceğinin önünü açmak açısından, fevkalade net bir şekilde görüşümüzü ortaya koyduk. Türk milletinin geleceği için, cumhuriyet için evet diyoruz. Devlet için evet diyoruz. Millet için evet diyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı