AK Parti’den sosyal medya atağı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

AK Parti’den sosyal medya atağı

AK Parti’den sosyal medya atağı

AK Parti Denizli İl Başkanlığı’nın hazırladığı “Aşkım Vatandan” şarkısı sosyal medyada iki gün boyunca ilk sıraya yerleşmişti. Şimdi ise yine İl Başkanlığı’nın hazırladığı ve #AyrıGayrıoOmadanEVET etiketiyle paylaşılan “sen” klibi rekor kırıyor. Klip, kısa sürede twitter’da en çok paylaşılanlar arasına girdi. Klip, Facebook’ta da 36 saat içinde 152 bin kişiye ulaştı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Nisan 2017 Pazar, 09:14

AK Parti Denizli’de “evet” kampanyasıyla referandum öncesi sosyal medya atağına geçti. AK Parti İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi’nce hazırlanan klipler Türkiye’nin gündemine oturdu.
Kentte önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gelişiyle sosyal medyada patlaması yaşandı. AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz’in #EvetReisDenizlide etiketiyle yaptığı paylaşım, sosyal medyada tüm Türkiye genelinde ilk sıraya yerleşti.

Bu paylaşımın ardından gelen “Aşkım Vatandan” klibi ise Tüm Türkiye’nin gündemine oturdu. Kentin sevilen türküsü “Denizli’nin Horozları”ndan uyarlanan türkü, 1 milyon 10 bin’in üzerine çıkan izlenme sayısıyla rekor kırdı. Denizli’lilerin hep bir ağızdan söylediği Aşkım Vatandan, Twitter’da da en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı.
Pek çok televizyon kanalının da haber bültenlerinde “büyük başarı” olarak sözünü ettiği klip, büyük beğeni topladı. KlibiTwitter’de paylaşanlar arasında Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de yer aldı.

Denizli, bu klibin ardından ise “ayrı gayrı olmadan evet” dedi. “Sen” isimli duygusal klip, 16 Nisan öncesi tüm Türkiye’yi ‘evet’de birleşmeye çağıran temasıyla, yeni bir rekora imza attı. İlk olarak Facebook üzerinden paylaşılan klip, 36 saat gibi kısa bir sürede 152 bin kişiye ulaşmayı başardı.

Twitter’da da #AyrıGayrıOlmadanEVET etiketiyle yapılan paylaşım, Türkiye genelinde 8’nci sıraya yerleşti. Denizli referanduma kısa bir süre kala şimdi de, AK Parti Denizli İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin yapacağı yeni klibi heyecanla bekliyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı