Serdar Ortaç Denizlili sevenleriyle konserde buluştu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Serdar Ortaç Denizlili sevenleriyle konserde buluştu

Serdar Ortaç Denizlili sevenleriyle konserde buluştu

Sevilen Sanatçı Serdar Ortaç Denizli Açık Hava Tiyatrosu’nda sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Konsere sağlık desteğini Özel Denizli Cerrahi Hastanesi verdi. Sağlık ekipleri konser alanına giriş yapan çok sayıda vatandaşların ateşini ölçtü, HES kodu ve aşı kartı kontrollerini yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 2 Ekim 2021 Cumartesi, 10:24

Sevilen Pop şarkıcısı Serdar Ortaç dün akşam Denizli Açık Hava Tiyatrosu’nda verdiği konserle sevenleriyle buluştu.

Gece boyunca dillerden düşmeyen şarkılarıyla sevenlerini coşturdu. Sevilen şarkıcı Denizlili vatandaşların enerjisini çok sevdiğini ve sık sık gelmek istediğini belirtti.
Konser boyunca sağlık desteğini Özel Denizli Cerrahi Hastanesi sağladı. Sağlık ekiplerinin giriş kapılarında konumlandığı konserde, vatandaşların tek tek ateşleri ölçülerek HES kodu sorgulamaları yapıldı.

Pandemi tedbirleri kapsamında konser boyunca vatandaşlara maske ve dezenfektan kullanımı uyarıları, yine Özel Denizli Cerrahi Hastanesi sağlık ekipleri tarafından yapıldı.

Denizliler tarafından yoğun ilgi gören Serdar Ortaç’ın konseri boyunca hastanenin evde sağlık ekibi de konser alanında önlemler aldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı