Biorezonans Check-up ile vücudunuzun frekansını öğrenin - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Biorezonans Check-up ile vücudunuzun frekansını öğrenin

Biorezonans Check-up ile vücudunuzun frekansını öğrenin

Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi uzmanlarından Doç. Dr. Ahmet Boyacı, yan etkisi, ağrısı ve acılı olmayan, etkili sonuçlar veren biorezonans Check-up ile ilgili bilgiler verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Mayıs 2019 Çarşamba, 10:01

Check-Up’ın İngilizce bir sözcük olduğunu ve Türkçe’ye “tepeden tırnağa sağlık muayenesi yapmak” olarak çevrilebileceğini belirten Ahmet Boyacı, Biorezonans check-up’ın ise tırnak noktalarından vücudun elektromanyetik frekanslarının sayısal değerler şeklinde ölçülerek, organlardaki enerji bozulmalarının tespiti olduğunu söyledi.

Yapılan son araştırmaların, hücrelerin, dokuların ve organların kendine özgü frekans özelliklere sahip yapılar olduğunu gösterdiğini anlatan Boyacı, “Yani her dokunun, her organın frekansı farklıdır. Uyguladığımız sistem işte bu farklılıklardan faydalanarak sayısal değerler halinde bilgiler veriyor” dedi.

Patolojik süreçlerin varlığında, bahsedilen bu frekans özelliklerin önemli ölçüde değiştiğinin gösterildiğini ifade eden Boyacı, “Biorezonanas Check-up’ta vücutta virüslerin, bakterilerin, mantarların varlığı tespit edilebilir. Organizmaya zarar veren alerjenler, ağır metal yükleri, çevresel toksinler ve elektromanyetik dalga maruziyeti tespit edilebilir. Depresif eğilimi, psikosomatik bozuklukları, korku ve stres bozukluları değerlendirilebilir. Ayrıca vücuttaki vitaminlerin, eser elementlerin, elektrolit ve aminoasitlerin eksiklikleri de belirlenir” diye konuştu.

Mevcut Check-up protokolü ile biz kişide alerjiye sebep olan gıdalardan, ağır metallere kadar pek çok konuda bilgi sahibi olabildiklerini belirten Boyacı, “Mesela kişide hangi gıda maddelerine toreransı bozuk (yani ne yerse kilo alır ve o gıda maddesi o kişiye yaramaz) bunu anlayabiliyoruz. Kişinin örneğin gümüş metaline allerjisi var, bunu anlayabiliyoruz. Kişi sık sık boğaz enfeksiyonu yaşıyor ve her defasında antibiyotik kullanıyorsa, bunun altında yatan bağışıklık sisteminde zayıflık yaratan bir vitamin eksikliğini belirleyebiliyoruz. İşte bu noktalarda mora terapi biorezonans Check-up yan etkisiz, ağrısız ve acısız bir tedavi yöntemi olarak öne çıkıyor” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı