TEKDEN GAZETECİLERİ İFTARDA AĞIRLADI - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

TEKDEN GAZETECİLERİ İFTARDA AĞIRLADI

TEKDEN GAZETECİLERİ İFTARDA AĞIRLADI

Denizli’de 14. yılını dolduran Özel Tekden Hastanesi geleneksel hale dönüştürdüğü iftar buluşmasında gazeteciler ile bir araya geldi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Temmuz 2015 Perşembe, 10:05

Denizli’de 14 yıllık bir geçmişe sahip olan Özel Tekden Hastanesi, 29 Ekim Bulvarı üzerindeki dev merkezine taşınalı üç yıl oldu ama şimdiden bir bölge hastanesi kimliğine kavuştu. Yılda ortalama 36 bin hastanın şifa bulmak için geldiği Tekden Hastanesi’nin ziyaretçilerinin önemli bir bölümünü çevre il ve ilçelerden gelen hastalar oluşturuyor. 

Denizli’de Özel Tekden Hastanesi’nin her ramazanda gazetecilerle gerçekleştirdiği iftar sofrasının konusu da Tekden’in bu başarıları oldu.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Varol’un yanı sıra çok sayıda gazetecinin eş ve çocukları ile katıldığı iftar buluşmasına Genel Müdür Yardımcısı Cemal Işık ve Başhekim Uzm. Dr. Yusuf Polat ev sahipliği yaptı.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ikili Denizli’de sağlık yatırımlarının 14. yılını geride bıraktığına işaret ederken, özellikle yeni merkeze taşındıktan sonra ağırladıkları misafir sayısının arttığına buna karşın hizmet kalitesinin de yükseldiğine işaret etti.

Genel Müdür Yardımcısı Işık, Denizli’ye karşı sorumluluklarının büyük olduğunu söyleyerek, “Sadece Denizli’den değil, bölgedeki il ve ilçelerden de misafir ağırlıyoruz. İyi bir hekim kadrosuna sahibiz. Sağlık sektöründe hizmet kalitesini yüksek tutmak çok önemli. Biz bunu başardığımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Denizli’de gazeteciler ile iftar buluşmasının bir gelenek haline geldiğini hatırlatan Işık, “Her yıl ramazanda en az bir kez iftar sofrasında buluşuyoruz. Artık gelenekselleştirdik. Denizli’de ilk günden itibaren desteklerini gördüğümüz gazetecilerle bir araya gelip görüş alış verişinde bulunmak, önerilerini duymak güzel. Bir aile ortamı oluşturduk” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı