Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekteri Acar görevden alındı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekteri Acar görevden alındı

Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekteri Acar görevden alındı

Denizli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’nde görev değişimi. 2013 Aralık ayında Genel Sekreter olarak atanan Op. Dr. Osman Acar görevinden alınarak, yerine Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. İsmail Hakkı Akbudak getirildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 2 Ocak 2015 Cuma, 13:20

Denizli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Osman Acar’ın görevden alındığını AK Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar, sosyal paylaşım sitesinde yaptığı paylaşım ile duyurdu. Uçar, görev değişikliğini “Denizli Kamu Hastaneleri Sekreterliğine Yrd. Doç. Dr. İsmail Hakkı Akbudak atanmıştır. Hayırsı olsun” diyerek duyurdu.

Denizli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekterliğine 2013’ün Aralık ayında atanan Osman Acar ise, Denizlihaber’e “Denizli’de görev yapmaktan son derece mutluydum. Ancak evimi Denizli’ye taşıyamadığım için altı ay önce bakanlığa sözlü olarak Kırıkkale ya da Ankara bölgesine gitmek istediğimi iletmiştim” açıklamasını yaptı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı