Karı-kocaya By-pass - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Karı-kocaya By-pass

Karı-kocaya By-pass

Koroner Arter Hastalığı nedeniyle 2 yıl önce Denizli Devlet Hastanesi’ne başvurarak Koroner By-pass Ameliyatı olan 70 yaşındaki hasta Tevfik Zeybek’in şimdi de eşi 75 yaşındaki Latife Zeybek, aynı hastanede Koroner By-pass ameliyatı olarak sağlığına yeniden kavuşturuldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Temmuz 2014 Pazartesi, 15:56

2 yıl önce Çivril’de yaşayan 70 yaşındaki Tevfik Zeybek, koroner arter hastalığı ve kalp krizi şikâyetiyle Denizli Devlet Hastanesi’ne başvurdu. Yapılan değerlendirmeler sonucuna göre, Hastane Yöneticisi ve Kalp – Damar Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan ile Kalp Damar Cerrahisi ekibi tarafından hastaya, koroner by-pass ameliyatı yapıldı. Şimdi de 2 yıl önce ameliyat edilen Tevfik Zeybek’in eşi Latife Zeybek koroner arter hastalığı ve kalp krizi şikayetiyle Denizli Devlet Hastanesi’ne başvurdu. Ve aynı ekip tarafından koroner by-pass ameliyatı yapıldı. Ameliyat geçiren Latife Zeybek’e, 2 yıl önce hastanede başında beklediği eşi Tevfik Zeybek refakatçilik ediyor.

Ameliyatı gerçekleştiren Kalp Damar Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan, “Her iki hastamızın da koroner by-pass ameliyatı sonrası sağlığına kavuşarak normal hayatlarına dönmeleri bizleri çok mutlu etti. Bizlerin istediği de koroner by-pass ameliyatlarından sonra hastalarımızın normal hayatlarına dönerek, günlük işlerini yapabilmeleriydi. Ben, bu çiftimize ömür boyu sağlıklı bir yaşam diliyorum” diye konuştu.

Denizli Devlet Hastanesi Kalp Merkezi’nin son 3 yıldır kalp cerrahisinde önemli başarılara imza attığını da sözlerine ekleyen Hastane Yöneticisi ve Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan, Kalp Cerrahisi’nde yapılan kalp ameliyatlarının sayı ve çeşitliliğinin artmasıyla beraber Denizli Devlet Hastanesi’nin bölgeye hitap eder konuma geldiğini söyledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı