Demir, kafe işletmecileri ile buluştu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Demir, kafe işletmecileri ile buluştu

Demir, kafe işletmecileri ile buluştu

Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Pamukkale ilçesinde faaliyet gösteren kafe ve restoran işletmecileriyle bir araya geldi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Nisan 2018 Perşembe, 15:26

DENİZLİ (AA)
Kampüs bölgesindeki bir restoranda toplantı düzenleyen Demir, kafe işletmecilerinin sorun ve isteklerini dinlemek için bir araya geldiklerini söyledi.

Sahada çalışan polis ile esnafın uyumlu çalışması için hassasiyet gösterildiğini belirten Demir, kentte 2 bin 500 emniyet personelinin vatandaşın huzur içinde yaşaması için 24 saat görev yaptığının altını çizdi.

Sürekli sahada bulunan esnafın bazı konularda polise yardımcı olması gerektiğini ifade eden Demir, “Polisimiz 24 saat görevde ve sahada hizmet veriyor. Vatandaşımızın can ve mal güvenliği için buradayız. Değişik zamanlarda değişik kesimlerle görüşüyoruz. Denizli’de polise halkın desteği bir başka güzel. Bugün sizlerle olmanın keyfini, mutluluğunu ve kıvancını yaşıyoruz. Allah bu birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Emniyet Müdür Yardımcısı Erdinç Gündüz, Asayiş Şube Müdürü Hasan Alpaslan Altuğ, Trafik Denetleme Şube Müdürü Mithat Tüzüner ve kampüs bölgesinde işletmecilik yapan iş adamlarının katıldığı etkinlikte esnafın sorunları da değerlendirildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı