REKLAMI GEÇ

Uz: “Cumhur ittifakı ile daha güçlü Türkiye”

Uz: “Cumhur ittifakı ile daha güçlü Türkiye”

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Mehmet Uz, Çameli’deki vatandaşlarla iftar sofrasında buluştu. MHP’nin her zaman Türkiye’yi bir sevda bildiğini belirten Uz, Meclis’de daha güçlü bir kadro ile çok daha önemli hizmetlere imza atabileceklerini söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 10 Haziran 2018 Pazar, 11:03

MHP’nin genç Milletvekili Adayı Mehmet Uz, Çameli’nin Belevi Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, MYK üyesi Milletvekili Adayı Gülay Özcan ve AK Parti Milletvekili Adayı Hasan Oymak ile birlikte katıldığı iftar programında konuşan Mehmet Uz, “24 Haziran’da Türkiye tüm dünyaya önemli bir mesaj verecek, Cumhur İttifakı ile daha güçlü bir Türkiye yola çıkacak” dedi.

‘HER ZAMAN ÜLKEMİZİ SEVDA BİLDİK’
Çameli halkının Cumhur İttifakına tam destek vereceğine inandığını belirten genç Milletvekili Adayı, “Partimiz her zaman vatandaşlarını ve ülkesini düşünen bir ideoloji ile hareket ediyor. Bunu 15 Temmuz günü başta olmak üzere birçok kez gösterdik. AK Parti ile kurduğumuz Cumhur İttifakında tamamen ülkemizin çıkarları ve refahını düşündük” dedi.

MHP’nin mecliste daha güçlü bir kadro ile yer alması gerektiğini belirten Uz, “35 vekilimiz ile destanlar yazdık. Ülkemizin geleceği için atılan adımlarda hep başrol oynadık. Her zaman ülkemizi sevda bildik. Birbirinden kıymetli 35 milletvekili bunları yapabiliyor ve ülkesi adına büyük hizmetlerde bulunabiliyorsa, daha güçlü yer alan MHP vekilleri ve ittifak ortağımız AK Partili vekiller ile birlikte vatan, millet, devlet ve bayrak adına daha büyük hizmetleri sunabilir. Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin çok daha üstüne çıkarabiliriz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

İletişim


Telefon: +90-258-2415353 - 2422424

Faks: +90-258-2652366

Adres: Topraklık Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad.

Halley İş Merkezi No:55 Kat:4-5

İnternet Sitesi: http://www.mhpdenizli.org.tr/