REKLAMI GEÇ

Devecioğlu’ndan Honaz’a Taziye Evi sözü

Devecioğlu’ndan Honaz’a Taziye Evi sözü

Honaz Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, ilçenin ihtiyaçlarından biri olan Taziye Evi projesini anlattı, yakınlarını ebediyete uğurlayan vatandaşların taziyelerini kabul edebilecekleri bir kompleks yapacaklarını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Mayıs 2019 Salı, 15:26

Cumhur İttifakı AK Parti Honaz Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, Honaz için projelerini açıklamaya devam ediyor. 2 Haziran seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını gece gündüz sürdüren Devecioğlu, yeni dönemde de sosyal projelere ağırlık vereceğini söyledi.

Sosyal projeler içerisinde yer alan ve Honaz’daki önemli bir ihtiyacı giderecek olan Taziye Evi projesini anlatan Devecioğlu, “Allah’ım nasip ederse sosyal projelerimize hız kesmeden devam edeceğiz. Bu bağlamda Honazımızda yaşayan vatandaşlarımızın sadece mutlu günlerinde değil acı günlerinde de yanlarında olmaya devam edeceğiz. İlçemize, yakınlarını ebediyete uğurlayan vatandaşlarımızın taziyelerini kabul edebilecekleri, içerisinde her şeyi düşünülmüş bir kompleks kazandıracağız” dedi.

“VATANDAŞLARIMIZIN MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”
Modern ve hijyenik bir niteliğe sahip olacak Taziye Evi’nin vatandaşların ihtiyaçlarına yanıt vereceğini kaydeden Devecioğlu, “Taziye Evi’nde mescid, oturma alanı ve mutfak bölümü yer alacak. Bugüne dek ne yaptıysak, inşallah rabbim nasip ederse yine her şeyi Honazlı kardeşlerim ve Honazımız için yapmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizim için çok önemli. Bugüne kadar ilçemizdeki birçok sorunu ortadan kaldırdık. İnşallah yeni dönemde çok daha güzel projelerimizi hayata geçireceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı