Tekrar aday gösterilen Zolan açıklama yaptı Denizli'nin hizmetkârıyım - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Tekrar aday gösterilen Zolan açıklama yaptı Denizli’nin hizmetkârıyım

Tekrar aday gösterilen Zolan açıklama yaptı Denizli’nin hizmetkârıyım

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Haliç Kongre Merkezi’nde yaptığı açıklama ile Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı kesinleşen Osman Zolan, adaylığının açıklanmasından dakikalar sonra yazılı bir açıklama yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Kasım 2018 Cumartesi, 16:25

Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı kesinleşen Osman Zolan, adaylığının açıklanmasından dakikalar sonra yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamasında “Sevdamızın adı Denizli’ye bir kez daha hizmetkârlık görevini yapma vazifesini şahsıma layık gören, Cumhurbaşkanımız, liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı arz ederim” dedi.

Zolan; açıklamasının devamında şunları söyledi:
Cumhurbaşkanımız, liderimiz ve en büyük yol göstericimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemizde ilk kez uyguladığı ‘hizmet belediyeciliği’ ve ‘gönül belediyeciliği’ne layık bir çalışma anlayışı ile bu AK yolda Rabbim inşallah şahsıma verilen bu kutsal görevi layıkıyla yerine getirmeyi nasip eder. Bugüne kadar, “Hizmetkar” olma şerefine layık olduğumuz Denizlimizde çok güzel işler yaptık. Denizli’yi her yönüyle farklılaştırıp bir dünya kenti yapmak için gece gündüz çalıştık.

Kaybedilen yılları telafi etmek için ne gerekiyorsa yaptık ve inşallah hemşehrilerimin desteği ile yapmaya da devam edeceğiz. Hedeflerimiz de hayallerimiz de çok büyük. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsıma layık gördüğü bu kutsal görev ile bir kez daha milletimizin rızasını almak, hizmetlerimize kaldığımız yerden devam etmek için yola çıkıyoruz.

Bundan önce olduğu gibi bu güzel, bu aziz millete hizmet etmek için bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız! Allah’ım mahcup etmesin.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı